Interclub resultaten 2015

Bekijk hieronder de  Interclubresultaten 2015  (worden wekelijks bijgewerkt) 

Jongens  

Jongens 9/3 :

             BTC - TC Stade Leuven                2 - 1

             TC Roelandsveld - BTC                0 - 3

             BTC - TC De Berken                    3 - 0

            TC Tennifun - BTC                        0 - 3

            groepswinnaar

            1/4 finale : BTC - SDI                        3 - 0

            1/2 finale : BTC - TC Panorama A   1 - 2

Jongens 10/3 A :

            PTK Vilvoorde - BTC                     1 - 2

           BTC - TC De Vloer                         2 - 1

          TC Leliehof - BTC                           0 - 3

          BTC - TC Panorama                       3 - 0

          Tenza - BTC                                   0 - 3

         groepswinnaar

        1/4 finale : BTC - TC Tennifun        1 - 2

 Jongens 10/3 B :

             BTC - TC Machelen-Diegem A     0 - 3

             TC Tennifun B - BTC                     2 - 1

             BTC - TC de Jonge Wingerd          2 - 1

            TC Lovanium - BTC                       2 - 1

Jongens 12/3 A :

             BTC - TC Lovanium C                 3 - 0

             SDI - BTC                                    1 - 2

            BTC - TC De Wehzel                   2 - 1

            TC Grand Slam A - BTC             0 - 3

            groepswinnaar

            1/8 finale : BTC - TC Wezemaal C        3 - 0

            1/4 finale : BTC - TC Panorama B        2 - 1

            1/2 finale : TC Panorama A - BTC       2 - 1

Jongens 12/3 B :

             BTC - TC Lovanium D                3 - 0

            TC Wezemaal B - BTC               3 - 0

             BTC - Tenza                               1 - 2

            TC Boutersem - BTC                  1 - 2

Jongens 12/3 C :

            TC Het Zeen A - BTC                 1 - 2

            BTC - TC Tennifun A                  3 - 0

            TC Lovanium B - BTC              3 - 0

            BTC - TC Roelandsveld            3 - 0

           groepswinnaar

            1/4 finale : TC Wezemaal B - BTC   3 - 0

Jongens 12/3 D :

           BTC - TC Het Zeen B                  1 - 2

           TC De Vloer - BTC                      2 - 1

           BTC - TC Tennifun B                   2 - 1

           TC Pajottenland - BTC               1 - 2

Jongens 14/3 :

             BTC - TC Panorama                  1 - 2

             TC Machelen-Diegem - BTC     2 - 1

             BTC - SDI A                               0 - 3

             TC Het Zeen A - BTC                1 - 2

Jongens 16/4 A : 

            TC Heidepark – BTC                0 – 3

            BTC - TC Lovanium A               2 - 1

            TC Tennifun - BTC                    0 - 3

            BTC - TC Wezemaal A             2 - 1

            TC De Jonge Wingerd - BTC   1 - 2

            BTC is groepswinnaar 

            1/4 finale : BTC - TC Lovanium B     3 - 0

            1/2 finale : BTC - Stade Leuven      1 - 2

Jongens 16/4 B :

             TC De Vloer - BTC                 0 - 3

             BTC - TC Oranje A                 3 - 0

             TC Wezemaal B - BTC          1 - 2

             BTC - TC Lovanium B           2 - 1

            BTC wint deze reeks 

            1/4 finale : BTC - TC Wezemaal A    3 - 0

            1/2 finale : BTC - TC Panorama       1 - 2

 

 Meisjes

 Meisjes 12/2 : 

            BTC – TC De Berken               3 – 0

            PTK Vilvoorde - BTC                1 - 2

           BTC - TC Panorama                 1 - 2

           TC Lovanium - BTC                  0 - 3 ( forfait )

           BTC - TC Tennifun                   2 - 1

          BTC eindigt tweede in zijn reeks

Meisjes 12/3 :

            BTC - TC De Jonge Wingerd   0 - 3

            TC Machelen-Diegem - BTC     1 - 2

            BTC - SDI                                  1 - 2

            PTK Vilvoorde - BTC               3 - 0

           BTC - TC De Berken                 3 - 0

Meisjes 14/3 : 

            BTC – SDI A                            0 – 3

            Smash Londerzeel - BTC       3 - 0

            BTC - PTK Vilvoorde              0 - 3

Meisjes 16/3 :

           BTC - TC Het Zeen                   1 - 2

           TC Wezemaal - BTC                 3 - 0

           BTC - TC Beykesveld              0 - 3

           TC Boutersem - BTC               2 - 1

          BTC - TC Stade Leuven           0 - 3

          TC Panorama - BTC                 2 - 1

 

Heren


Heren 1(4) :

               BTC - Thermae Sports         1 - 5

              Thermae Sports - BTC            3 - 3 ( 7 - 7 / 64 - 70 )

Heren 4(4) :

              BTC - LTC Herent                  1 - 5

             Haachtse TC - BTC                4 - 2

             BTC - TC Wezemaal               3 - 3 ( 7 - 7 / 55 - 69 )

            TC Stade Leuven A - BTC      5 - 1

Heren 6(4) :

              TC Setpoint A - BTC                2 - 4

              Tennifun A - BTC                     0 - 6

              BTC - TC Grand Slam A          4 - 2

              TC Roelandsveld - BTC        3 - 3 ( 7 - 7 / 74 - 64 )

              BTC - TC Kasteel van Ham   2 - 4

 Heren 7(4) :

              BTC - TC De Mol                3 - 3 ( 6 - 7 )

             TC Ruisbroek - BTC             2 - 4

             BTC - TC De Wehzel A        5 - 1

             TC Pajottenland - BTC        3 - 3 ( 6 - 7 )

             groepswinnaar

             1/4 finale : BTC - TC Grand Slam     5 - 1

             1/2 finale : ATC82 - BTC                   6 - 0

H 35/4 :

             BTC - TC Asse                      4 - 2

             TC Sollebeemd - BTC           2 - 4

             BTC - TC Groot-Bijgaarden    5 - 1

             TC Stade Leuven A - BTC    5 - 1

             tweede in poule

            1/4 finale : LTC Herent - BTC           1 - 5

            1/2 finale : BTC - Stade Leuven B   3 - 3 ( 7 - 7 / 66 - 66 )

H 35/5 A :

              BTC - PTK Vilvoorde B        6 - 0

              TC Sollebeemd - BTC         2 - 4

              BTC - TC Woten B             4 - 2

              TC The Forests - BTC        1 - 5

              groepswinnaar

              1/4 finale : Kasteel van Ham - BTC        3 - 3 ( 8 - 7 )

H 35/5 B

              BTC - TC De Berken C               3 - 3 ( 8 - 6 )

             SDI - BTC                                    3 - 3 ( 7 - 6 )

              BTC - TC Smash Londerzeel    2 - 4

             TC Wezemaal A - BTC                5 - 1

H 35/5 C :

             TC De Berken B - BTC               1 - 5

             BTC - TC Machelen-Diegem      6 - 0

            TC Smash Londerzeel - BTC      0 - 6

            BTC - TC Meerdaal                     3 - 3 ( 7 - 6 )

            groepswinnaar

            1/4 finale : BTC - SDI                  2 - 4

H65/3Nat. :

           Tongerse TC - BTC                     5 - 1

           BTC - TC Zottegem                    0 - 6

          TC Fontainois - BTC                    3 - 3 ( 6 - 7 )

          BTC - TC Haut Clocher              3 - 3 ( 6 - 8 )

 

Dames


Dames 6 :

               BTC - TC De Jonge Wingerd        4 - 2

              SDI A - BTC                                  4 - 2

              BTC - TC De Vloer B                    3 - 3 ( 6 - 6 / 60 - 59 )

              BTC - PTK Vilvoorde B                 4 - 2

Dames 7 :

                BTC - PTK Vilvoorde A              6 - 0

                BTC - TC De Mol                       5 - 1

                TC Panorama - BTC                 4 - 2

                BTC - TC Sollebeemd               5 - 1

               TC Lovanium - BTC                   3 - 3 ( 7 - 8 )

              tweede in reeks

             1/2 finale : TC Machelen-Diegem - BTC    3 - 3 ( 6 - 7 )

             finale : TC Panorama - BTC                       2 - 4

             DAMES 7 zijn kampioen van Vlaams Brabant.  PROFICIAT

Dames 25/3 :

              BTC - TC De Zeype                   3 - 3 ( 6 - 7 )

              BTC - TC De Wehzel                 5 - 1

             TC De Vloer - BTC                     1 - 5

             groepswinnaar

             1/2 finale : TC Iris Kessel Lo - BTC         2 - 4

             finale : BTC - TC Lovanium                   3 - 3 ( 7 - 8 )

Dames 25/4 :

                BTC - TC Leliehof                    6 - 0

                TC Wezemaal - BTC               1 - 5

                BTC - TC Grand Slam             5 - 1

               TC De Wehzel - BTC               0 - 6

               BTC - TC Lovanium B             6 - 0

               groepswinnaar

              1/2 finale : BTC - TC Boutersem      3 - 3 ( 6 - 6 / 56 - 44 )

              finale : TC Stade Leuven - BTC       2 - 4

             Dames 25/4 zijn kampioen van Vlaams Brabant. PROFICIAT

Dames 35/2 :

               TC Roelandsveld - BTC           1 - 5

               BTC - TC Stade Leuven           3 - 3 ( 9 - 6 )

               TC Oranje - BTC                     5 - 1

               BTC - TC Wezemaal A           1 - 5